پروژه هوش مصنوعی پازل 9 خانه ای

  • نام پروژه : پروژه پازل 9 خانه با استفاد از الگوریتم جستجوی A*
  • سازنده : NetBoss
  • دسته بندی : هوش مصنوعی
  • زبان پیاده سازی : سی شارپ
  • مطلب آموزشی مرتبط با این پروژهالگوریتم جستجوی A*
  • نسخه رایگان : دارد
  • لینک دانلود رایگان : دانلود
  • مناسب برای : پروژه های هوش مصنوعی، ساختمان داده و طراحی الگوریتم
  • تماس یرای تهیه پروژه از طریق : 09126104851

پازل 9 خانه چیست؟

سابقا در پرواز های شرکت ایران ایر مهامنداران پرواز به کودکان یک پازل یادگاری میدادند که درواقع همین پازل 9 خانه معروف بود! (یادش بخیر!) حل کردن این پازل برای انسان میتواند کاری بسیار پیچیده، زمانبر و دشوار باشد. این پازل در واقع صفحه ای 3*3 است که 8 خانه از آن توسط اعداد یا حروف یا قسمت هایی از یک تصویر اشغال شده. خانه نهم که در واقع خالی میباشد به کاربر این اجازه را میدهد تا خانه های دیگر را جابجا نماید. نهایتا کاربران باید چینش پازل را به صورت مرتب تبدیل نمایند.  (در این پروژه خانه خالی با علامت * مشخص شده است. ) بدین ترتیب اگر پازل در وضعیتی باشد که حروف از بالا به پایین بصورت ABCDEFGH  قرار گیرند (مانند تصویر پایین) پازل حل شده است.  لینک دانلود دموی رایگان پروژه پازل 9 خانه

هدف پروژه پازل 9 خانه چیست؟

هدف پروژه پازل 9 خانه ای انجام مراحل حل پازل با استفاده از الگوریتم جستجوی A* میباشد.

نحوه کار با پروژه پازل 9 خانه

در این پروژه پازل به صورت پیش فرض با یک حالت غلط مقدار دهی شده است. شما نیز با استفاده از دکمه های جهت میتوانید این چینش را تغییر دهید. با کلیک بر روی دکمه Solve (گوشه سمت چپ پایین) سیستم شروع به حل مسئله مینماید. این کار ممکن است چند لحظه ای طول بکشد. لطفا صبور باشید! سیستم پس از یافتن پاسخ، سلسله پیام هایی حاوی مراحل حل پازل را  به کاربر نشان میدهد. با هر بار تایید پیام توسط کاربر، سیستم مراحل حل پازل را تا حل کامل آن ادامه خواهد داد! نهایتا پس از اتمام مراحل حل پازل، شما با استفاده از دکمه سیستم لاگ (گوشه سمت راست پایین) میتوانید اطلاعات مراحل حل پازل که توسط سیستم انجام شده است را مشاهده نمایید.

پازل 9 خانه

برای درک بهتر پروژه بهتر است ابتدا مفاهیم مرتبط با پروژه را که لینک آن در قسمت بالای این مطلب قرار داده شده بطور کامل و با دقت مطالعه نمایید.

خرید پروژه پازل 9 خانه ای

قیمت این پروژه به همراه سورس کد (#C) و یک جلسه آموزشی یک ملیون و پانصد هزار تومان مباشد.

  خبر خوب : دوستان با پرداخت هزینه پروژه به صورت اسکانس دلار میتوانید از تخفیف 60% ای برای خرید تمامی پروژه ها برخوردار شوید!

پازل 9 خانه مراحل حل پازل

3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.